MIŁO NAM Z WAMI PRACOWAĆ

ROZWIĄZANIA IT

Posiadamy certyfikaty

  • Microsoft Silver Partner
  • Oracle Partner
  • Prince2 Practioner
  • ITIL Expert

Zespół

CodiFive Sp. z o.o. tworzy 15 osobowy zespół specjalistów IT. Są wśród nas programiści, testerzy, analitycy, projektanci oprogramowania i liderzy zespołów. Współpracujemy razem od ponad 16 lat, ale w tym roku założyliśmy własną spółkę, aby poszerzyć zakres działań.

Systemy, automatyzacja, opieka IT i szkolenia

Znamy się bardzo dobrze na tworzeniu oprogramowania, automatyzacji procesów biznesowych, wsparciu IT i szkoleniach. Przez ten czas z naszych umiejętności skorzystały takie firmy jak PGNiG, PSG, sprzedawcy energii czy wodociągi. W swoim portfolio mamy też produkty dedykowane do obsługi dostawców mediów oraz dedykowane wdrożeniom RODO.

Nie jesteśmy zwykłym software house-m, czyli firmą tworzącą dedykowane oprogramowanie na zamówienie. Oto dlaczego.

Turkus

Bliska jest nam idea organizacji turkusowej/holakracji. Cechuje je sposób zarządzania oparty na jednym zestawie reguł obowiązujących wszystkich w firmie łącznie z zarządem. Współdziałanie zaś opiera się na zaufaniu, transparentności, dobrej komunikacji, odpowiedzialności, jasno określonych rolach i zadaniach. Sądzimy, że w ten sposób ludzie wykazują więcej motywacji, kreatywności i zwyczajnie panuje u nas atmosfera, która jest zdrowa, przyjemna i mogłoby jej pozazdrścić wiele firm. Z korzyścią dla klientów - na pewno to poczujesz, jeśli będziemy współpracować.

Edukacja, uczniowie, ciekawi ludzie i działania społeczne

W okresie covid-19 zaoferowaliśmy nasze doświadczenie w pracy zdalnej innym przedsiębiorstwom. Pomagaliśmy również szkołom odnaleźć się w edukacji zdalnej a także działaliśmy pro publico bono na rzecz wartościowych ludzi takich jak Marek Kamiński czy Piotr Łój dających przykład innym jak mądrze i empatycznie funkcjonować w życiu.

Spółka CodiFive wspiera także konferencję technologiczną dla dzieci Koderek.edu.pl. Bardzo zależy nam na jakości edukacji w Polsce i wspieramy kierunek jej unowocześnienia promując model tak zwanej szkoły hybrydowej.