Software House

Dedykowane oprogramowanie

Jak wygląda współpraca?

Przez 16 lat praktyki w produkcji systemów informatycznych zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, aby profesionalnie pomagać rozwiązywać problemy naszych klientów.

Automatyzacja

Główną naszą domeną jest automatyzacja procesów zachodzących każdego dnia w przedsiębiorstwach (ang. BPM - Business Process Automation). Po rozpoczęciu współpracy naszym pierwszym działaniem będzie zrozumienie, czego tak naprawdę potrzebujesz. Nie sprzedajemy przypadkowych rozwiązań. Prawidłowa identyfikacja obszarów do optymalizacji, problemów i możliwości to niezbędne elementy, abyśmy razem osiągnęli sukces.

MVP

Chętnie wykonamy również projekty typu MVP (ang. Minimum Viable Product). To niskobudżetowe aplikacje, produkowane bardzo szybko i oddawane we wczesnej fazie rozwoju. Są jednak wystarczająco dojrzałe, aby wprowadzić je na rynek w celu pozyskania zainteresowania potencjalnych inwestorów i klientów.

Jeśli masz startup i chcesz zrealizować ciekawy pomysł, chętnie pomożemy!

Technologie

Oto nasz stack technologiczny. Możemy zagwarangować zachowanie wysokiej jakości i szybkości pracy przy użyciu poniższych technologii i narzędzi.

Szybsza i tańsza produkcja

Jak tego dokonać?

Wyobraź sobie, że przygotowanie wszystkich podstawowych elementów potrzebnych do budowy większego systemu informatycznego, to tysiące osobogodzin pracy typowego zespołu deweloperskiego, za które normalnie jako klient musiałbyś zapłacić.

Przykłady? Katalog kontrahentów, dane adresowe, ustawienia systemu, użytkownicy i prawa dostępu, obsługa dokumentów, wydruki z szablonów, powiadomienia sms, obsługa danych osobowych... Lista nie kończy się szybko.

Lista komponentów brzmi znajomo?

Te komponenty można stworzyć uniwersalnie z możliwością późniejszego dopasowania do konkretnego przypadku. To już stosunkowo niewielki wysiłek.

Dlatego właśnie część projektów programistycznych wykonujemy na platformie Pincasso Net, którą tworzyliśmy przez kilka lat z wyjątkową starannością i jesteśmy dumni z ostatecznego efektu.

Skupienie na tym co jest sednem

Pincasso Net zapewnia wszystkie niezbędne komponenty biznesowe i infrastrukturale, aby szybko rozpocząć prace nad nowym oprogramowaniem i skupić się na funkcjach, które interesują Ciebie, jako naszego Klienta.

Zwinny proces (Agile)

Sukces projektu?

Czy wiesz, że odpowiedni sposób pracy nad wytwarzaniem oprogramowania może radykalnie zwiększyć prawdopodobieństwo uzyskania zamierzonego efektu? Badania mówią, że około 33% projektów realizowanych tradycyjnie kończy się niepowodzeniem. Metodyki zwinne pozwalają zredukować ryzyko fiaska do średnio 9% przypadków, a w przypadku małych projektów prawie do 0%. Działamy właśnie w taki sposób.

Komunikacja i ewaluacja

Na czym polega proces zwinny? Po pierwsze na przyjęciu założenia, że klient otrzymuje regularnie i zgodnie z przyjętymi terminami kolejne funkcje wysokiej jakości. Dla wszystkich uczestniczących w projekcie - zarówno od strony software house-u jak i klienta oznacza to regularną komunikację, inspekcję dotychczasowych efektów, dostosowywanie planu prac do tego co się dzieje.

Dzięki częstej ewaluacji można zidentyfikować złe zjawiska w projekcie i na bieżąco na nie zareagować, nie dopuszczając do pogorszenia sytuacji.