Skip to main content

Poznaj CodiFive

Możliwe, że już to wiesz. Tworzymy dedykowane oprogramowanie. Zobacz jaką firmą jesteśmy. Czy warto z nami współpracować?

Ludziki lego

Zespół

CodiFive Sp. z o.o. tworzy 7 osobowy zespół specjalistów IT. Są wśród nas programiści, testerzy, analitycy, projektanci oprogramowania i liderzy zespołów. Współpracujemy razem od ponad 17 lat, ale w 2020 roku założyliśmy własną spółkę, aby poszerzyć zakres działań.

Adam

Adam

Tomasz

Tomasz

Michał Żmijewski

Michał

Agnieszka

Agnieszka

Wiola

Wioletta

Michał

Michał

Mario

Mariusz

Logo LinkedIn

Systemy, automatyzacja, opieka IT i szkolenia

Znamy się bardzo dobrze na tworzeniu oprogramowania, automatyzacji procesów biznesowych, wsparciu IT i szkoleniach. Przez ten czas z naszych umiejętności skorzystało wiele firm. W swoim portfolio mamy takie produkty jak zaawansowane systemy billingowe jak i zwinnie prowadzone projekty MVP.

Wspólna praca

Turkus

Bliska jest nam idea organizacji turkusowej. Cechuje je sposób zarządzania oparty na jednym zestawie reguł obowiązujących wszystkich w firmie łącznie z zarządem. Współdziałanie zaś opiera się na zaufaniu, dobrej komunikacji, odpowiedzialności, jasno określonych rolach i zadaniach. Sądzimy, że w ten sposób ludzie wykazują więcej motywacji, kreatywności i zwyczajnie panuje u nas atmosfera, która jest zdrowa, przyjemna i mogłoby jej pozazdrościć wiele firm. Z korzyścią dla klientów – na pewno to poczujesz, jeśli będziemy współpracować.

Mówimy o sobie, że jesteśmy turkusowi. Obejrzyj co to oznacza w praktyce?

Edukacja, uczniowie, ciekawi ludzie i działania społeczne

Angażujemy się także w działania mające na celu podniesienie poziomu powszechnej edukacji. W okresie pandemii przeszkoliliśmy ponad 3000 nauczycieli i pomogliśmy przeprowadzić cały proces wdrożenia zdalnej edukacji (od podstaw) w kilkunastu szkołach zakładając ponad 8000 kont uczniom.

Działaliśmy także pro publico bono na rzecz wartościowych ludzi takich jak Marek Kamiński czy Piotr Łój dających przykład innym jak mądrze i empatycznie funkcjonować w życiu.

Spółka CodiFive wspiera także konferencję technologiczną dla dzieci Koderek.edu.pl. Bardzo zależy nam na jakości edukacji w Polsce i wspieramy kierunek jej unowocześnienia promując model tak zwanej szkoły hybrydowej.