Skip to main content

Nasze realizacje

AssistMED

asystent badacza do automatycznej analizy danych medycznych

Platforma wspierająca analizy i badania naukowe oraz trzy algorytmy NLP, które z tekstów medycznych wyciągają informację na temat chorób, leków i ich dawkowania oraz parametrów echokardiograficznych.

Laptop i Iphone

wodociagowiec.pl

gazeta online dla branży wod-kan

Dedykowane oprogramowanie pozwalające redakcji wydawać gazetę online i panować nad towarzyszącymi procesami (reklama, subskrypcje, SEO).

Wodociagowiec screenshot
spd screen

SPD

Specjalistyczna Platforma Diagnostyczna

Innowacyjny serwis umożliwiający przeprowadzanie zdalnych testów psychotechnicznych oraz testów medycyny pracy.

drabinajakubowa.pl

crowdfunding na rzecz osób niepełnosprawnych

Internetowy serwis crowdfundingowy zintegrowany z obsługą turnusów rehabilitacyjnych, na które pieniądze są zbierane dzięki płatnościom online.
Oraz rozwój systemu do obsługi tych turnusów.

Screen Drabiny Jakubowej

Pincasso

zaawansowany system billingowy

System do kompleksowej obsługa procesów biznesowych związanych z obsługą i rozliczaniem klientów za zużycie energii i wod-kan. Zapewnia pełną automatyzacją procesów.

pincasso screen
ebok screen

e-BOK

elektroniczne Biuro Obsługi Klienta

Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta zapewnia odbiorcy końcowemu szybki i całodobowy dostęp do elektronicznej formy informacji w zakresie rozliczeń i wystawianych mu faktur. Aplikacja dostępna poprzez przeglądarkę WWW oraz jako PWA. Jest w pełni responsywna i dostosowana do standardu WCAG 2.1.

slimBe

portal dla społeczności trenerów fitness

MVP portalu dla trenerów pozwalający publikować im nagrani i artykuły dotyczące treningów oraz dający odbiorcom możliwość sprecyzowanego wyszukiwania treningów jakich potrzebują.

slimBe Screen

e-SNRWB

elektroniczny Systemem Nadzoru Rynku Wyrobów Budowlanych

Aplikacja web. Główną funkcją systemu jest gromadzenie informacji o działaniach prowadzonych przez Główny Urząd Nadzoru Budowlanego w zakresie badania i kontrolowania wyrobów budowlanych.

gunb screen

Sherlock

narzędzie, łączące cechy rozwiązań typu Bussines Intelligence oraz rejestru operacji

Dzięki łatwej integracji  z funkcjonującym w organizacji  oprogramowaniem pozwala w uporządkowany sposób agregować ślady cyfrowe towarzyszące realizowanym procesom. Umożliwia zaawansowaną analizę kontekstową, zbiorczą i statystyczną.

sherlock screen

Watson

system
wspierający zarządzanie RODO w przedsiębiorstwie

Dzięki łatwej integracji  z funkcjonującym w organizacji  oprogramowaniem pozwala w uporządkowany sposób agregować ślady cyfrowe towarzyszące realizowanym procesom. Umożliwia zaawansowaną analizę kontekstową, zbiorczą i statystyczną.

watson screen